Return to portrait mode to see the content
To main page
Apr 18, 2022·3 min reading

Kuidas valida tasuta videokonverentsi teenust?

Mida rohkem puutuvad inimesed kokku asjaoludega, mis ei lase neil reaalsuses kohtuda, seda enam eelistavad nad töö- ja vaba aja veetmiseks virtuaalset ruumi. Veebikoosolekutest on saanud ärikohtumiste täieõiguslik vorm, mistõttu vajavad inimesed nüüd juurdepääsu tasuta koosolekutele, et neid kiiresti ja lihtsalt kasutada.

Videokonverentsi väärtus?

Videokonverentsid on olulised kolmel peamisel põhjusel.

  1. Esiteks võimaldab võrgusuhtluse kasutamine inimestel tõhusamalt kohaneda kõigi globaalsete ja individuaalsete takistustega. See muudab inimesed iseorganiseerumise küsimuses paindlikumaks ja, mis veelgi olulisem, annab neile võimaluse teenida raha kõige ebasoodsamas kliimas.
  2. Teiseks pakub videokonverentsi tarkvara kiiret ja mugavat infovahetust. Kui see on teie tehnika, on mõnda dokumenti või projekti palju lihtsam leida. Samuti juhtub harva olukorda "Ma unustasin USB-mälupulga".
  3. Kolmandaks vajate veebikonverentsi korraldamiseks vähem aega ja vaeva. Te ei pea kuhugi minema, pole probleemi esitluse jaoks projektorit vahetada või dokumendist mitu koopiat printida – kõike saab teha eemalt ühes rakenduses.

Need põhjused on levinud nii eraisikute kui ka ettevõtete jaoks.

Enimnõutud tasuta konverentsitarkvara funktsioonid?

Kui hakkame koosolekurakendusi esimest korda kasutama, ei maksa me tellimuse või litsentsi eest kohe. Seetõttu proovime esmalt kõige vajalikumaid funktsioone. Need on kõige tõhusamad kõigi veebis korraldatavate tegevuste jaoks ja hõlmavad järgmist:

  • ekraani jagamine;
  • meeskonnavestlus;
  • dokumentide vahetamine;
  • planeerimine;
  • koosolekute salvestamine;
  • mobiili-, lauaarvuti- ja veebiversioonide tugi.

Kasutame neid funktsioone eriti sageli ja see kehtib erinevat tüüpi videokonverentside puhul – õppimise, töö või vaba aja veetmiseks.

Parimad tasuta konverentsiplatvormid: iMind, Skype, Zoom

Parimad tasuta konverentsiplatvormid

Kõige populaarsemad videokonverentsiplatvormid on Zoom ja Skype. Neid peetakse parimateks, kuna need ühendavad kõik vajalikud funktsioonid suhteliselt hea toimimisega. Kuid on ka kolmas platvorm, millele tasub tähelepanu pöörata – süsteem iMind.

Alustuseks on iMindi rakenduse ja teiste videokonverentsiplatvormide vahel tohutu erinevus tasuta saadaoleva aja osas. Rakendus iMind võimaldab pidada koosolekuid kuni 4 tundi, teised programmid aga toetavad 40-minutilisi seansse.

Mis puudutab ekraani jagamist, siis see funktsioon on olemas kõigil kolmel mainitud platvormil. Kuid mitte keegi muu kui iMind toetab mitme ekraani jagamist, korraga kuni 12 ekraani.

Salvestisi, mis võivad vaatamiskogemust oluliselt mõjutada, saab teha katkestusteta, kui salvestava kasutaja ühendus mõneks ajaks katkestatakse. Neid hoitakse iMindi pilvehoidlas, kust saab neid vajadusel jagada.

Nende kolme populaarseima tarkvaratoote muud omadused erinevad, kuid need põhipunktid muudavad iMindi paremaks kui varem kasutatud tuntud tooted.

Kokkuvõtteks võib öelda, et esimene asi, mida peaksite enne parima tarkvara valimist tegema, on kindlaks määrata oma nõuded. Kui aga kahtlete, millised funktsioonid on olulisemad, valige iMind – mitmekülgne ja kaasaegne.

If you liked the article, please share it on social media:
Other articles:
Show all articles