Return to portrait mode to see the content
To main page
Rgs 14, 2022·3 min reading

Vaizdo konferencijų socialinė veikla

Šiuolaikinis gyvenimas apima aktyvų gyvenimo būdą. Jūs turite būti visur ir daryti viską. Šiuo požiūriu vaizdo konferencijų technologija yra tai, ko jums reikia. Tai universalus įrankis, palengvinantis jūsų gyvenimą ir darbą.

Socialinė veikla internete
Vaizdo konferencijos yra gera internetinio bendravimo priemonė

Kas yra vaizdo konferencija?

Vaizdo konferencijos yra bendras įvairių internetinių susitikimų, kuriems reikalingas kompiuteris (ar kitas įrenginys), internetinė kamera, garsiakalbiai ir mikrofonas, pavadinimas. Buitinė technika priklauso nuo naudojamo įrenginio. Ši technologija užtikrina efektyvų nuotolinį ryšį, informacijos ir duomenų mainus. Prasidėjus pandemijai, jos populiarumas išaugo ir dabar plačiai naudojamas įvairiai socialinei veiklai internete.

Verslas ir veikla šiuolaikinėmis sąlygomis

Konkrečiau kalbant apie naudojimo atvejus, vaizdo konferencijos ypač naudingos verslo ir švietimo tikslais. Komandos valdymas, derybos dėl pardavimo ir rinkodaros renginių organizavimas yra tik dalis verslo programų. Edukacinė veikla apima bėgimo pamokas, kursus, mokymus, savarankiškus internetinius seminarus ir kt.

Tačiau vaizdo konferencijų programinės įrangos funkcijos leidžia ją naudoti ir asmeniniais tikslais. Tai taikoma palaikant ryšį su draugais ir šeima, organizuojant atostogas ir pan.

Kokios yra pagrindinės vaizdo konferencijų funkcijos

Pagrindinės funkcinės savybės yra šios:

 • virtualūs fonai – padėti nustatyti susitikimo toną;
 • ekrano dalijimasis – geresniam supratimui, vizualinei pagalbai ir bendram apsikeitimui informacija;
 • lenta - baigiamųjų darbų rašymui ir schemų braižymui;
 • internetinis pokalbis – aiškesnis apsikeitimas idėjomis;
 • poilsio kambariai - interaktyviems grupiniams užsiėmimams ir varžyboms;
 • apklausos – įvairiems tikslams, nuo grįžtamojo ryšio iki momentinio svarstymo;
 • pasikartojantys susitikimai – planavimo ir laiko parinktys;
 • vaizdo įrašai – peržiūrėti, dalintis ir analizuoti ankstesnius susitikimus.

Dabar internetinių konferencijų paslaugų teikėjai ir programų kūrėjai nori sukurti tam tikrų specifinių funkcijų, kurios pagerintų vieną ar daugiau aukščiau išvardytų funkcijų. Ne išimtis ir iMind platforma, tad tyrinėkite jos privalumus ir naudokite nemokamą programėlę savo socialinei veiklai organizuoti.

Kodėl socialinė veikla yra svarbi žmonėms?

Žmogus yra socialinė būtybė. Mūsų prigimtis reikalauja bent minimalaus bendravimo, kad jaustumėmės patogiai. Tai gali padėti mums atsipalaiduoti, susirasti naujų draugų ar smagiai praleisti laiką. Ar tai bus jūsų laiko užpildas ar išgelbėjimas? Tai priklauso nuo jūsų ir žmonių, su kuriais praleidžiate laiką.

Socialiniai renginiai vaizdo konferencijoms

Norint suburti žmones, vaizdo konferencijos gali būti naudingos:

 • knygų klubai;
 • kulinarijos klubas;
 • dailės užsiėmimai;
 • makiažo klubas
 • sporto klubas;
 • virtualios kelionės/pramogos.

Šios progos apima pomėgius, kurie yra produktyvesni, kai jie praktikuojami kartu. Dėl to jūs gaunate daug daugiau nei tik žinių, įgūdžių ar įspūdžių – gaunate džiugių prisiminimų.

Ko reikia norint vykdyti gerą socialinę veiklą?

Norint prisijungti ar organizuoti socialinę veiklą, reikia trijų dalykų: idėjos, įrangos ir programinės įrangos. Kalbant apie techninę ir programinę įrangą, reikėtų atsižvelgti į jų kokybę ir patikimumą. Priešingu atveju visas renginys bus nutrauktas dėl nepageidaujamų nepatogumų ir gedimų.

Socialinė veikla yra psichologiškai ir praktiškai reikšminga bet kuriam žmogui. Nesvarbu, ar žmonės juos lanko mokytis ar gerai praleisti laiką, kruopšti organizacija viską daro geriau. „iMind“ programa gali padėti organizuoti ir valdyti geriausius visų laikų susitikimus!

If you liked the article, please share it on social media:
Other articles:
Show all articles