Return to portrait mode to see the content
To main page
Mai 4, 2022·3 min reading

Videokonferenču pārtraukuma telpa: kas tas ir un kā to izmantot?

Arvien vairāk cilvēku izvēlas strādāt no mājām. Dažas situācijas liek viņiem veikt savu darbu no attāluma, citas ļauj izvēlēties. Tomēr lielākā daļa cilvēku attālo darbu vērtē kā ērtāku. Tieši tāpēc videokonferenču izmantošanas iespējas ir dramatiski pieaugušas. Bet ko darīt, ja jums ir jāsadala viena liela videokonference vairākās mazākās telpās konkrētākām diskusijām?

Videokonferenču pārtraukumu telpas

Kas ir virtuālās atpūtas telpas?

Virtuālā sadalījuma telpa ir videokonferenču lietojumprogrammu funkcija, kas ļauj sadalīt sapulces dalībniekus vairākās mazās grupās atsevišķās telpās vienas sapulces ietvaros. Šī funkcija piedāvā iespēju katrai grupai vienlaikus apspriest konkrētākas lietas, kas ir laika ziņā efektīvāk.

Atpūtas telpas izmantošanas priekšrocības

Papildus laika taupīšanai saziņai sanāksmju telpās ir arī citas priekšrocības:

  • labākais komandas darbs - strādāt pie vairākām idejām viena projekta ietvaros;
  • tiešsaistes prāta vētra - pārrunājiet idejas individuāli, pēc tam apkopojiet rezultātus un atkārtojiet tik reižu, cik nepieciešams;
  • interaktīvas aktivitātes, tostarp nelielas sacensības, ir vieglāk organizēt pārtraukuma telpās.

Pateicoties iepriekš minētajām funkcijām, šī funkcija ir īpaši noderīga izglītības procesā. Komandas biedri var vairāk koncentrēties uz savām konkrētajām tēmām. Tāpēc sarežģītiem projektiem šī ir labākā iespēja sasniegt augstu veiktspēju.

Padomi izlaušanās telpai

Lai gan sadalījuma telpas sniedz daudzas īpašas priekšrocības izglītībai un uzņēmējdarbībai, tās ir noderīgas tikai tad, ja tās tiek izmantotas pareizi. Tāpēc mēs uzskatām, ka jums palīdzēs šādi padomi:

  • definēt aktivitātes - pirms cilvēku sadalīšanas grupās viņiem skaidri jāsaprot, kas un kāpēc viņiem būtu jādara;
  • nedrīkst būt pārāk daudz video dalībnieku vienā telpā - izdalīšanās telpas ir visefektīvākās, ja katrā no tām ir 3 līdz 5 cilvēki;
  • saglabājiet tos īsus - kad cilvēki sāk strādāt mazās grupās, viņiem ir vieglāk zaudēt uzmanību, tāpēc neatstājiet viņus uz ilgu laiku;
  • padariet tās interaktīvas – jo radošākas tās ir, jo lielāka jēga, tāpēc pārliecinieties, ka apmeklētājiem šīs telpas nav garlaicīgas;
  • veikt pēcpasākuma pārrunas – vienlaicīgs grupu darbs ir vislabākais tikai tad, ja konferences vadītājs prasa kopsavilkumu (ko darījāt? ar kādām problēmām saskārāties? kā tās atrisinājāt?).

Jo organizētāka un pamatotāka ir šī darbība, jo lielāku produktivitāti tā nodrošina.

Kad un kur izmantot atpūtas telpas?

Kā jau minējām, sanāksmju telpu lietotnes vislabāk var izmantot mācībām un sarežģītiem projektiem, kas ietver vairāku dažādu ideju izstrādi vienas tēmas ietvaros. Interaktīvas sesijas vebināros, iedomātu piemēru vai personisku gadījumu apspriešana, dažu dialogu sagatavošana svešvalodu stundā un pat ātri mēģinājumi pirms grupu prezentācijām – tas viss ir iespējams ar pareizu organizāciju.

Ja vienas konferences ietvaros vēlaties organizēt interaktīvas aktivitātes, iesaistot vairākas grupas, ieteicams izmantot sanāksmju telpas. Meklējiet ērtu videokonferenču aprīkojumu un dodieties jaunās virsotnēs!

If you liked the article, please share it on social media:
Other articles:
Show all articles