Return to portrait mode to see the content
To main page
Квіт 15, 2022·2 min reading

9 порад з етикету для відеоконференцій

Час перетворює наше життя, а з появою нових способів ведення бізнесу з'являються нові правила. Після появи відеоконференції та її широкого використання правила етикету набули нової форми. Отже, які поради щодо відеодзвінків для людей, які хочуть показати себе з кращого боку та відповідати стандартам сучасної пристойності?

Місце онлайн-зустріч у бізнесі

Онлайн-зустрічі займають чільне місце у всьому, що відбувається у бізнесі. Сьогодні практично неможливо уникнути використання відеоконференцій. Ця необхідність випливає із загальної ситуації у світі та ритму життя. Людям потрібно, щоб питання вирішувалися швидко та ефективно, і відеоконференцзв'язок найкраще відповідає цій вимогі.

Враховуючи, що програми для відеоконференцій мають безліч вбудованих функцій, які спрощують обробку та потік документів, цей тип спілкування та управління командою добре зарекомендував себе у бізнесі.

9 порад з етикету для відеоконференцій

Наскільки важливим є етикет під час відеоконференцій?

Звичайно, як і живе спілкування, віртуальне спілкування потребує дотримання деяких правил. Етикет відеоконференції показує повагу до людей, з якими ви працюєте, та демонструє вашу серйозність.

У деяких ситуаціях дуже важливо підтримувати спілкування у рамках правил відеоетикету. Перше, на що звертають увагу люди під час першої зустрічі, це те, як ви підготувалися до зустрічі. Ви доглянуті? Звук відео гарний? Що на задньому плані? Як ти кажеш? Ці питання створюють особливе враження, яке говорить про вас набагато більше ніж резюме.

Поради щодо етикету під час відеоконференцій

Щоб дотримуватись основних принципів правил відеоетикету, ви повинні розуміти, що робити обов'язково, а що робити заборонено.

Що робити:

  • перевірте якість відео та звуку, без переривань;
  • організуйте спокійну обстановку, щоб ніщо не заважало вам та вашій команді;
  • одягайтеся так само, якби ви були в офісі - зберігайте робочу атмосферу;
  • підключитися до конференції за час, вказаний у вашому розкладі (плюс-мінус 1 хвилина);
  • встановити розмите або тьмяне тло;
  • говоріть на середній висоті тону (краще запитайте в учасників конференції, чи добре вони вас чують, якщо не впевнені);
  • вимикайте мікро, коли не розмовляєте;
  • нехай люди знають, якщо вам потрібно вийти на деякий час, але постарайтеся не переривати (надіслати повідомлення в чаті).

Чого не робити:

  • не підключайтеся, якщо зовсім не готові (підготуйте хоча б базові речі: веб-камеру, гарнітуру та обличчя);
  • не залишайте своє місце під час відеоконференції та не запрошуйте людей у кадри (вимкніть веб-камеру, якщо щось термінове);
  • не відповідайте на мобільні дзвінки, якщо відбувається конференція (вимкніть мікрофон, якщо терміновий дзвінок).

Використовуючи найкращі практики відеоконференцій, ви можете досягти найкращого результату у віддаленій роботі. Програмне забезпечення iMind має допомогти вам підвищити рівень вашого робочого процесу, щоб система була ефективною навіть за використання тільки безкоштовних опцій.

If you liked the article, please share it on social media:
Other articles:
Show all articles