Return to portrait mode to see the content
To main page
Вер 14, 2022·3 min reading

Відеоконференцзв'язок соціальної діяльності

Сучасне життя передбачає активний спосіб життя. Потрібно бути скрізь і на все встигати. З цієї точки зору, технологія відеоконференцзв'язку це те, що потрібно. Це універсальний інструмент, що полегшує ваше життя та роботу.

Соціальна активність в Інтернеті
Відеоконференції – гарний інструмент для онлайн-спілкування

Що таке відеоконференція?

Відеоконференції — це загальна назва різних онлайн-нарад, для яких потрібний комп'ютер (або інший пристрій), веб-камера, динаміки та мікрофон. Побутова техніка залежить від пристрою. Ця технологія забезпечує ефективний віддалений зв'язок, обмін інформацією та даними. Після того, як вибухнула пандемія, його популярність різко зросла, і тепер він широко використовується для різних соціальних онлайн-заходів.

Бізнес та діяльність у сучасних умовах

Щоб бути більш конкретним щодо варіантів використання, відеоконференції особливо корисні для ділових та освітніх цілей. Управління командою, переговори про продаж та організація маркетингових заходів — це лише деякі з бізнесових застосувань. Освітні заходи включають бігові уроки, курси, тренінги, незалежні вебінари тощо.

Тим не менш, функції програмного забезпечення відеоконференцій також дозволяють використовувати його в особистих цілях. Це стосується підтримки зв'язку з друзями та сім'єю, організації відпусток тощо.

Які основні можливості відеоконференцзв'язку

До основних функціональних особливостей відносяться:

 • віртуальні фони - допомагають задати тон зустрічі;
 • демонстрація екрану – для кращого взаєморозуміння, візуальної допомоги та загального обміну інформацією;
 • дошка - для запису тез та малювання схем;
 • онлайн-чат – більш чіткий обмін ідеями;
 • кімнати відпочинку - для інтерактивних групових занять та змагань;
 • опитування — для різних цілей від зворотного зв'язку до миттєвого розгляду;
 • зустрічі, що повторюються, — можливості планування та визначення часу;
 • відео — для перегляду, обміну та аналізу попередніх зустрічей.

Тепер провайдери онлайн-конференцій та розробники додатків прагнуть створити деякі конкретні функції, які покращать одну або кілька функцій, перерахованих вище. Платформа iMind не є винятком, тому вивчіть її переваги та використовуйте безкоштовний додаток для організації своєї соціальної активності.

Чому соціальна діяльність є важливою для людей?

Людина істота соціальна. Наша природа вимагає хоч якогось мінімуму спілкування, щоб почуватися комфортно. Це може допомогти нам розслабитись, завести нових друзів або провести час із задоволенням. Чи це буде ваш наповнювач часу чи рятувальник? Це залежить від вас та людей, з якими ви проводите час.

Соціальні заходи для відеоконференцій

Щоб люди збиралися, відеоконференції можуть стати в нагоді для:

 • книжкові клуби;
 • кулінарний клуб;
 • художні класи;
 • клуб макіяжу;
 • спортивний клуб;
 • віртуальні подорожі/розваги.

Ці випадки пов'язані з хобі, які є більш продуктивними, коли вони практикуються разом. В результаті ви отримуєте набагато більше, ніж просто знання, навички чи враження – ви отримуєте радісні спогади.

Що потрібне для здійснення хорошої соціальної діяльності?

Щоб приєднатися чи організувати соціальну активність, вам потрібні три речі: ідея, обладнання та програмне забезпечення. Що стосується обладнання та програмного забезпечення, то слід враховувати їх якість та надійність. В іншому випадку весь захід буде перервано небажаними незручностями та поломками.

Соціальна діяльність психологічно та практично значуща для будь-якої людини. Чи відвідують люди їх, щоб навчатись чи добре проводити час — скрупульозна організація робить усе краще. Програма iMind може допомогти вам організовувати та керувати кращими конференціями, якими б вони не були!

If you liked the article, please share it on social media:
Other articles:
Show all articles